Hizmetlerimiz

Etiket İmalatı

Etiket imalat birimimiz 2000’li yılların başında faaliyetine başladı. Başlangıcında boş etiket imalatı yaparak görevini icra eden bu birim, 2013 yılında toplamda bir bölüm daha oluşturarak baskılı etiket imalatı alanına da hızlı bir giriş yaptı.

Çakır etiket imalatında müşterilerin talebine göre çeşitli kullanım alanlarına göre etiketler üretilebilir. Farklı ölçüler ve farklı yapışma derecesine, farklı kağıt türlerinden farklı sarım modellerine kadar çeşitli etiketler üretilmekte ve müşteri memnuniyeti bu alanda sağlanmaktadır.

Baskılı etiket sektöründe de ileri düzeyde ticari hacmi olan tekstil, kozmetik, Tıp, kimya, Perakende, gıda sektörleri başta olmak üzere daha bir çok sektörde bulunan müşterilerine etiket üreten imalat birimimiz halen hızlı bir şekilde personel ve ekipman gücünü artırarak müşterilerinin isteklerine hızlı cevap vermeye çalışmaktadır.


Rulo İmalat ve Satış

Çakır Etiket olarak, baskılı ve baskısız olarak tüm ölçülerde geniş ürün yelpazemizle termal rulo ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Tüm ebat ve Özel özelebatlarda termal rulo ürünleri ile kalite ve uygun fiyat ile hizmet sunmaktayız.

1.HAMUR TEK NÜSHA RULO; 

ACTI ONCOPY RULO
ADİSYON RULOSU
AKARYAKIT POMPA RULOSU
BASKISIZ FORM
BASKISIZ KANTAR FİŞİ
FAKS RULOSU
MOBİL YAZICI RULOSU
OTOKOPY RULO 2 NÜSHA
OTOKOPY RULO 3 NÜSHA
PARKOMAT RULOSU
POS RULOSU
SIRAMATİK RULOSU
TAŞIT TANIMA RULOSU
TERMAL RULO
TERMAL YAZICI RULOSU
YAZARKASA RULOSU
YENİ NESİL YAZARKASA POS RULOSU


Toptan ve Perakande Etiket Satışı

Endüstriyel alandaki en büyük başarı hikayelerinin ardında güçlü dağıtım ağı vardır. Bizler, henüz Türkiye’deki ulaşım ve altyapı sorunlarının tam olarak giderilmediği dönemlerde bile ülkemizin her yerine aynı kaliteyi ulaştırmayı amaçladık. Bu doğrultuda yaptığımız yatırımlar, ürettiğimiz değeri ülkemizle paylaşmamızda önemli rol oynadı.

Zamanla güçlenen altyapımız, Ulusal kanallardaki değişim ve gelişimi izleyerek, sürekli yenilediğimiz ve geliştirdiğimiz dağıtım ağımızla bugün Türkiye’nin en uzak köşesine dahi ulaşabiliyoruz. Bu durum toptan ve perakende sektöründe hem bizim için hem de paydaşlarımız için büyük bir avantaj oluşturuyor. Ulusal alanda her zaman öncü olduğumuz dağıtım sistemimizi şimdi uluslararası alanda da geliştirmek için çalışmalarımız sürüyor.

2010 yılından bu güne Türkiye’nin bilinen köklü markalarını en uygun fiyatlarla tüketicisine ulaştırıyor. Çakır Kağıt ve Etiket, müşterilerine en uygun fiyata en yüksek kalitede ve güvenilir ürünleri ulaştırabilecek bir firmadır.. çekiyor.